100 Jaar Disney - Frozen Elsa Speelset - 4 prinsessen
- EAN: 4063847134150
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 12-05-2026 05:54:13 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
100 Jaar Disney - Frozen Elsa Speelset - 4 prinsessen
Beleef betoverende avonturen met de 100 Jaar Disney Frozen Elsa Speelset! Deze set bevat 4 prachtige prinsessenfiguren uit de populaire Disney Frozen filmreeks. Met Elsa, Anna, Olaf en Kristoff kunnen kinderen hun favoriete scenes uit de film naspelen of hun eigen fantasierijke verhalen bedenken.
De speelfiguren zijn gemaakt van hoogwaardig kunststof en zijn gedetailleerd vormgegeven, waardoor ze perfect zijn voor urenlang speelplezier. De figuren zijn kleurrijk en stevig, en zijn een geweldige toevoeging aan elke speelgoedcollectie voor fans van Disney Frozen.
De Frozen Elsa Speelset is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en ouder. Met een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar is dit speelgoed leuk voor zowel kinderen als volwassenen. De verpakking heeft een afmeting van 152 mm (breedte) x 103 mm (hoogte) x 305 mm (lengte) en weegt 0.29 kg.
Laat je fantasie de vrije loop met de 100 Jaar Disney Frozen Elsa Speelset en creëer magische momenten vol avontuur en plezier. Ideaal als cadeau voor de echte Disney Frozen fan of om zelf te genieten van de betoverende wereld van Arendelle!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Coolshop
- Bij Bol.com kun je 100 Jaar Disney - Frozen Elsa Speelset - 4 prinsessen kopen voor de prijs van € 25,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 100 Jaar Disney - Frozen Elsa Speelset - 4 prinsessen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 12 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat 100 Jaar Disney - Frozen Elsa Speelset - 4 prinsessen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 23,49 voor 100 Jaar Disney - Frozen Elsa Speelset - 4 prinsessen is gemeten op 22-03-2026. De hoogste prijs was € 49,00 op 26-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 25,51. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
Productinformatie
| Merk | bullyworld |
| Personage | Disney Frozen |
| EAN | 4063847134150 |
Character
| Personage | Disney Frozen |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Kleur | multicolor |
| Personage van toepassing | Ja |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 152 mm |
| Verpakking hoogte | 103 mm |
| Verpakking lengte | 305 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.29 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4063847134150 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 100 Jaar Disney - Frozen Elsa Speelset - 4 prinsessen aankoopt