1:72 Revell 64986 EC135 AIR-GLACIERS - Model Set Plastic Modelbouwpakket
- EAN: 4009803649863
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de fascinerende wereld van modelbouw met de 1:72 Revell 64986 EC135 AIR-GLACIERS model set plastic modelbouwpakket. Deze gedetailleerde modelbouwset van de reddingshelikopter van Air-Glaciers biedt urenlang bouwplezier en voldoening voor zowel beginners als ervaren modelbouwers.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je 1:72 Revell 64986 EC135 AIR-GLACIERS - Model Set Plastic Modelbouwpakket kopen voor de prijs van € 19,10. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 1:72 Revell 64986 EC135 AIR-GLACIERS - Model Set Plastic Modelbouwpakket te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat 1:72 Revell 64986 EC135 AIR-GLACIERS - Model Set Plastic Modelbouwpakket bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,68 voor 1:72 Revell 64986 EC135 AIR-GLACIERS - Model Set Plastic Modelbouwpakket is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 28,97 op 04-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 13,29. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Revell |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.27 kg |
Productinformatie
| Inclusief verf | Ja |
| Inclusief lijm | Ja |
| Aantal onderdelen | 75 |
| Materiaal | Kunststof |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 4 |
| Automerk | Geen automerk |
Algemene kenmerken
| Merk | Revell |
| EAN | 4009803649863 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | REV64986 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Nee |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Hoofdmateriaal | Kunststof |
| Modelbouwschaal | 1:72 |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product gewicht | 0.29 kg |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Thema modelbouwpakket | Militaire voertuigen |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verpakking breedte | 247 mm |
| Verpakking hoogte | 39 mm |
| Verpakking lengte | 280 mm |
| Voedingstype | Netstroom |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4009803649863 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 1:72 Revell 64986 EC135 AIR-GLACIERS - Model Set Plastic Modelbouwpakket aankoopt