1:72 Revell 03822 Airbus A400M Atlas - RAF Plastic Modelbouwpakket
- EAN: 4009803038223
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 24-05-2026 05:54:28 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Bouw je eigen gedetailleerde modelversie van de A400M met dit Revell plastic modelbouwpakket in schaal 1:72. Dit model van de Airbus A400M Atlas RAF bevat 212 onderdelen en heeft een totale lengte van 64.4 cm en een wingspan van 59 cm. Het is een Level 5 model dat wat geduld en vaardigheid vereist bij het bouwen.
Dit bouwpakket bevat geen verf of lijm, dus zorg ervoor dat je deze materialen bij de hand hebt voor de montage. De modelreplica van de A400M is voorzien van een gedetailleerde cockpit, verzonken plaatwerkverbindingen, een laadruimte met textuur, en een realistisch hoofdlandingsgestel.
Met authentieke details van de Airbus A400M zoals gebruikt door de RAF Brize Norton en de Spaanse luchtmacht, biedt dit model een fascinerende kijk op dit innovatieve vracht- en transportvliegtuig. De achterklep van de A400M kan naar keuze open of gesloten worden gemonteerd, waardoor je kunt kiezen uit verschillende displayopties.
Dit modelbouwpakket van Revell is gemaakt van hoogwaardig kunststof en wordt geleverd met gedetailleerde, meertalige montage-instructies en decals voor het aanbrengen van de juiste markeringen. De A400M Atlas RAF is een prachtige toevoeging aan elke verzameling militaire voertuigen en biedt uren bouwplezier voor zowel beginners als ervaren modelbouwers.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com TopRC
- Bij Bol.com kun je 1:72 Revell 03822 Airbus A400M Atlas - RAF Plastic Modelbouwpakket kopen voor de prijs van € 59,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 1:72 Revell 03822 Airbus A400M Atlas - RAF Plastic Modelbouwpakket te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 24 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat 1:72 Revell 03822 Airbus A400M Atlas - RAF Plastic Modelbouwpakket bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 49,99 voor 1:72 Revell 03822 Airbus A400M Atlas - RAF Plastic Modelbouwpakket is gemeten op 26-01-2025. De hoogste prijs was € 74,95 op 25-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 24,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Revell |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.63 kg |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Aantal onderdelen | 212 |
| Materiaal | Kunststof |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 5 |
Algemene kenmerken
| Merk | Revell |
| EAN | 4009803038223 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | REV03822 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Nee |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Hoofdmateriaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Thema modelbouwpakket | Militaire voertuigen |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verpakking breedte | 431 mm |
| Verpakking hoogte | 126 mm |
| Verpakking lengte | 607 mm |
| Voedingstype | Netstroom |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4009803038223 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 1:72 Revell 03822 Airbus A400M Atlas - RAF Plastic Modelbouwpakket aankoopt