1:72 Revell 03501 Panzer III - World of Tanks Plastic Modelbouwpakket
- EAN: 4009803035017
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 06:27:05 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De 1:72 Revell 03501 Panzer III is een gedetailleerd plastic modelbouwpakket dat autoliefhebbers en modelbouwers zal bekoren. Dit model, geïnspireerd op de Duitse Panzerkampfwagen III in World of Tanks, wordt beschouwd als een toonaangevende tank voor scout-gameplay en staat bekend om zijn middelzware klasse op niveau 4.
Het modelbouwpakket wordt geleverd met 144 onderdelen, inclusief diverse World of Tanks-stickers voor een authentieke afwerking. Met een totale lengte van 90 mm en een moeilijkheidsgraad van niveau 4 biedt dit bouwpakket een uitdagende en boeiende ervaring voor hobbyisten van alle niveaus.
Revell, een gerenommeerd merk in de modelbouwsector, brengt met dit product kwaliteit en vakmanschap bij elkaar. De Panzer III is vakkundig vormgegeven met een draaibare koepel, een 5-cm-kanon L/60 en spuitgegoten rails met individuele schakels en secties voor realisme.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): TopRC Dreamland
- Bij TopRC kun je 1:72 Revell 03501 Panzer III - World of Tanks Plastic Modelbouwpakket kopen voor de prijs van € 22,49. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 1:72 Revell 03501 Panzer III - World of Tanks Plastic Modelbouwpakket te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat 1:72 Revell 03501 Panzer III - World of Tanks Plastic Modelbouwpakket bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,95 voor 1:72 Revell 03501 Panzer III - World of Tanks Plastic Modelbouwpakket is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 22,49 op 28-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 2,54. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Revell |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.19 kg |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Aantal onderdelen | 144 |
| Materiaal | Kunststof |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 4 |
Algemene kenmerken
| Merk | Revell |
| EAN | 4009803035017 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | REV03501 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Nee |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Hoofdmateriaal | Kunststof |
| Modelbouwschaal | 1:72 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Thema modelbouwpakket | Militaire voertuigen |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verpakking breedte | 157 mm |
| Verpakking hoogte | 36 mm |
| Verpakking lengte | 250 mm |
| Voedingstype | Netstroom |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4009803035017 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 1:72 Revell 03501 Panzer III - World of Tanks Plastic Modelbouwpakket aankoopt