1:72 Italeri 0017 AH-6 Night Fox Plastic Modelbouwpakket
- EAN: 8001283000178
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Deze AH-6 Night Fox plastic modelbouwkit van Italeri, in schaal 1 op 72, is een gedetailleerde weergave van deze handzame helikopter die populair is bij zowel civiele als militaire operators over de hele wereld. Het model, gebaseerd op het betrouwbare Defender 530 ontwerp, wordt gebruikt door de US Army Special Forces voor verkenning en nachtbewaking dankzij het ingebouwde infrarood nachtzichtsysteem. Met decals voor 3 verschillende versies kun je de helikopter naar wens aanpassen.
De bouwdoos bevat alle onderdelen om de AH-6 Night Fox tot in detail te bouwen, maar vereist wel apart verkrijgbare verf en lijm voor de montage. De moeilijkheidsgraad van dit model wordt geschat op niveau 2, ideaal voor zowel beginnende als ervaren modelbouwers die op zoek zijn naar een uitdagend project.
Dit modelbouwpakket bevat geen batterijen of elektronische componenten, aangezien het puur om het bouwen van het schaalmodel gaat. Met een lengte van 13.6 cm past de afgewerkte helikopter perfect in elke verzameling van militaire voertuigen. Het gebruik van hoogwaardig kunststof materiaal zorgt voor een realistische uitstraling en duurzaamheid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com TopRC
- Bij TopRC kun je 1:72 Italeri 0017 AH-6 Night Fox Plastic Modelbouwpakket kopen voor de prijs van € 12,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 1:72 Italeri 0017 AH-6 Night Fox Plastic Modelbouwpakket te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat 1:72 Italeri 0017 AH-6 Night Fox Plastic Modelbouwpakket bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,00 voor 1:72 Italeri 0017 AH-6 Night Fox Plastic Modelbouwpakket is gemeten op 07-05-2025. De hoogste prijs was € 12,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,99. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Italeri |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 2 |
| Automerk | Geen automerk |
Algemene kenmerken
| Merk | Italeri |
| EAN | 8001283000178 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | ITA0017 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2017 |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Hoofdmateriaal | Kunststof |
| Modelbouwschaal | 1:72 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product gewicht | 0 kg |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 13.6 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Thema modelbouwpakket | Militaire voertuigen |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Voedingstype | Netstroom |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8001283000178 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 1:72 Italeri 0017 AH-6 Night Fox Plastic Modelbouwpakket aankoopt