1:35 Tamiya 35050 German Halftrack w/4-Bar.AA Gun Figures Plastic Modelbouwpakket
- EAN: 4950344996438
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de geschiedenis achter het Duitse leger in de jaren 30 met het Tamiya 35050 Duitse halfrupsvoertuig inclusief een indrukwekkend 20 mm luchtafweergeschut met vier loops. Dit gedetailleerde modelbouwpakket neemt je mee terug naar de tijd waarin het Duitse leger zijn militaire halfrupsvoertuigen ontwikkelde, met het Sd.Kfz 7/1 als resultaat.
Het Tamiya modelbouwpakket bevat alle benodigde onderdelen van hoogwaardig kunststof, waardoor het bouwproces soepel verloopt en een prachtig eindresultaat oplevert. Met een moeilijkheidsgraad van niveau 4 is dit bouwpakket geschikt voor zowel beginners als gevorderden die op zoek zijn naar een nieuwe uitdaging.
Dit model is perfect voor liefhebbers van militaire voertuigen en geschiedenisliefhebbers die graag een stukje van het verleden willen nabouwen. Met een verpakkingsbreedte van 250 mm, een hoogte van 10 cm en een lengte van 390 mm, is dit model de ideale toevoeging aan jouw collectie.
Met de gedetailleerde Engelstalige handleiding is de montage van dit model een plezierige ervaring waar je vele uren bouwplezier aan zult beleven. Haal het Duitse halfrupsvoertuig met luchtafweergeschut uit de jaren 30 in huis en geniet van het bouwen van dit historische stukje techniek.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je 1:35 Tamiya 35050 German Halftrack w/4-Bar.AA Gun Figures Plastic Modelbouwpakket kopen voor de prijs van € 32,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 1:35 Tamiya 35050 German Halftrack w/4-Bar.AA Gun Figures Plastic Modelbouwpakket te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is 1:35 Tamiya 35050 German Halftrack w/4-Bar.AA Gun Figures Plastic Modelbouwpakket in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat 1:35 Tamiya 35050 German Halftrack w/4-Bar.AA Gun Figures Plastic Modelbouwpakket bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 25,69 voor 1:35 Tamiya 35050 German Halftrack w/4-Bar.AA Gun Figures Plastic Modelbouwpakket is gemeten op 26-11-2025. De hoogste prijs was € 46,63 op 25-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 20,94. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Tamiya |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 4 |
Algemene kenmerken
| Merk | Tamiya |
| EAN | 4950344996438 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | TAM35050 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Hoofdmateriaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Thema modelbouwpakket | Militaire voertuigen |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verpakking breedte | 250 mm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 390 mm |
| Voedingstype | Netstroom |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4950344996438 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 1:35 Tamiya 35050 German Halftrack w/4-Bar.AA Gun Figures Plastic Modelbouwpakket aankoopt