1:35 Revell 03335 German Armoured Command Car Sd. Kfz. 247 Ausf. B Plastic Modelbouwpakket
- EAN: 4009803033358
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met het modelbouwpakket van Revell kun je het Duitse Commando Pantserwagen Sd.Kfz.247 Ausf.B in schaal 1:35 nabouwen. Dit voertuig was essentieel voor commandanten om gemotoriseerde infanterie-eenheden te leiden terwijl ze veilig bleven. De gedetailleerde kit bevat onder andere een nauwkeurig chassis en biedt een authentieke weergave van verschillende versies, zoals die in Polen 1940 en Rusland 1943 werden gebruikt.
Het bouwpakket bestaat uit 247 onderdelen en heeft een lengte van 145 mm. Met een moeilijkheidsgraad van niveau 5 is dit model geschikt voor modelbouwers vanaf 13 jaar. Let op, verf en lijm zijn niet inbegrepen en dienen apart te worden aangeschaft voor de montage. De afmetingen van de verpakking zijn 211 mm in breedte, 71 mm in hoogte en 361 mm in lengte, met een gewicht van 0.37 kg.
Dit schaalmodel van Revell is vervaardigd van hoogwaardig kunststof en biedt urenlang bouwplezier voor zowel beginners als gevorderde modelbouwers. Met de Engelse montage-instructies en decals kun je het voertuig tot in detail afwerken. De thema van het modelbouwpakket richt zich op militaire voertuigen en biedt een authentieke 'doe-het-zelf' ervaring.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com TopRC Dreamland
- Bij Bol.com kun je 1:35 Revell 03335 German Armoured Command Car Sd. Kfz. 247 Ausf. B Plastic Modelbouwpakket kopen voor de prijs van € 18,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 1:35 Revell 03335 German Armoured Command Car Sd. Kfz. 247 Ausf. B Plastic Modelbouwpakket te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
- Op dit moment is 1:35 Revell 03335 German Armoured Command Car Sd. Kfz. 247 Ausf. B Plastic Modelbouwpakket in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat 1:35 Revell 03335 German Armoured Command Car Sd. Kfz. 247 Ausf. B Plastic Modelbouwpakket bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,95 voor 1:35 Revell 03335 German Armoured Command Car Sd. Kfz. 247 Ausf. B Plastic Modelbouwpakket is gemeten op 26-11-2025. De hoogste prijs was € 32,50 op 26-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 14,55. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Revell |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.37 kg |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Aantal onderdelen | 247 |
| Materiaal | Kunststof |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 5 |
Algemene kenmerken
| Merk | Revell |
| EAN | 4009803033358 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | REV03335 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Nee |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Hoofdmateriaal | Kunststof |
| Modelbouwschaal | 1:35 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Thema modelbouwpakket | Militaire voertuigen |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verpakking breedte | 211 mm |
| Verpakking hoogte | 71 mm |
| Verpakking lengte | 361 mm |
| Voedingstype | Netstroom |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4009803033358 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 1:35 Revell 03335 German Armoured Command Car Sd. Kfz. 247 Ausf. B Plastic Modelbouwpakket aankoopt