1:35 MiniArt 35381 7.5 CM PZGR. & GR. PATR. KW.K. 40 Shells w/Ammo Boxes Plastic Modelbouwpakket
- EAN: 4820183314093
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dit 1:35 MiniArt 35381 modelbouwpakket bevat 6 munitiedozen, 6 LEGE SHELLS en 28 volledige SCHERPATRONEN voor de 7.5 CM PZGR. & GR. PATR. KW.K. 40. Met een schaal van 1:35 biedt dit model een gedetailleerde weergave van militaire voertuigen, perfect voor liefhebbers van modelbouw.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je 1:35 MiniArt 35381 7.5 CM PZGR. & GR. PATR. KW.K. 40 Shells w/Ammo Boxes Plastic Modelbouwpakket kopen voor de prijs van € 21,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 1:35 MiniArt 35381 7.5 CM PZGR. & GR. PATR. KW.K. 40 Shells w/Ammo Boxes Plastic Modelbouwpakket te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is 1:35 MiniArt 35381 7.5 CM PZGR. & GR. PATR. KW.K. 40 Shells w/Ammo Boxes Plastic Modelbouwpakket in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat 1:35 MiniArt 35381 7.5 CM PZGR. & GR. PATR. KW.K. 40 Shells w/Ammo Boxes Plastic Modelbouwpakket bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor 1:35 MiniArt 35381 7.5 CM PZGR. & GR. PATR. KW.K. 40 Shells w/Ammo Boxes Plastic Modelbouwpakket is gemeten op 28-01-2025. De hoogste prijs was € 25,95 op 06-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 5,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | MiniArt |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 1 |
| Automerk | Geen automerk |
Algemene kenmerken
| Merk | MiniArt |
| EAN | 4820183314093 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MIN35381 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Hoofdmateriaal | Kunststof |
| Modelbouwschaal | 1:35 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product gewicht | 0 kg |
| Product hoogte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Thema modelbouwpakket | Militaire voertuigen |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Voedingstype | Netstroom |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4820183314093 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 1:35 MiniArt 35381 7.5 CM PZGR. & GR. PATR. KW.K. 40 Shells w/Ammo Boxes Plastic Modelbouwpakket aankoopt