1:24 Revell 07452 Schlingmann HLF 20 VARUS 4x4 Fire Truck Plastic Modelbouwpakket
- EAN: 4009803074528
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Hou je van het bouwen van gedetailleerde modelbouwvoertuigen? Dan is het 1:24 Revell 07452 Schlingmann HLF 20 VARUS 4x4 brandweerwagen plastic modelbouwpakket iets voor jou! Dit modelbouwpakket van de nieuwe generatie is een nauwkeurige replica van de HLF 20 - Axillary Firefighting Section Vehicle - gemonteerd op een MAN TGM 13.290 4x4 BL (Euro 6) chassis.
Met 295 onderdelen biedt dit model veel details en uitdaging voor modelbouwliefhebbers. De deuren van de apparatuurruimten kunnen worden geopend, en het model bevat een volledig gedetailleerd rij- en bemanningscompartiment, inclusief ademhalingsapparatuur. Daarnaast bevat het model uitrusting voor opslagplaatsen, zoals generatoren, reddingsscharen en slangen.
Dit modelbouwpakket van Revell vereist verf en lijm, die niet standaard worden meegeleverd. Het thema van dit model is vrachtwagens en het is geschikt voor leeftijden vanaf 14 jaar. De moeilijkheidsgraad van dit model wordt geschat op niveau 4, waardoor het een leuke uitdaging biedt voor ervaren modelbouwers.
De afmetingen van dit modelbouwpakket zijn verdeeld in verpakkingsgewicht van 2.14 kg en verpakking afmetingen van 420 mm (breedte) x 120 mm (hoogte) x 600 mm (lengte). Het hoofdmateriaal van dit model is kunststof, en het automerk MAN geeft dit schaalmodel een echte brandweerwagen uitstraling. Breng de brandweerlieden en hun schuifladders tot leven met de Revell 1:24 Schlingmann HLF 20 VARUS 4x4 modelbouwset!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad TopRC
- Bij Bol.com kun je 1:24 Revell 07452 Schlingmann HLF 20 VARUS 4x4 Fire Truck Plastic Modelbouwpakket kopen voor de prijs van € 55,13. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 1:24 Revell 07452 Schlingmann HLF 20 VARUS 4x4 Fire Truck Plastic Modelbouwpakket te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is 1:24 Revell 07452 Schlingmann HLF 20 VARUS 4x4 Fire Truck Plastic Modelbouwpakket in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat 1:24 Revell 07452 Schlingmann HLF 20 VARUS 4x4 Fire Truck Plastic Modelbouwpakket bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 55,13 voor 1:24 Revell 07452 Schlingmann HLF 20 VARUS 4x4 Fire Truck Plastic Modelbouwpakket is gemeten op 10-06-2025. De hoogste prijs was € 69,99 op 10-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 14,86. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Revell |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 2.14 kg |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Aantal onderdelen | 295 |
| Materiaal | Kunststof |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 4 |
| Automerk | MAN |
Algemene kenmerken
| Merk | Revell |
| EAN | 4009803074528 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | REV07452 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Nee |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Hoofdmateriaal | Kunststof |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product gewicht | 2.14 kg |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Thema modelbouwpakket | Vrachtwagens |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verpakking breedte | 420 mm |
| Verpakking hoogte | 120 mm |
| Verpakking lengte | 600 mm |
| Voedingstype | Netstroom |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4009803074528 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 1:24 Revell 07452 Schlingmann HLF 20 VARUS 4x4 Fire Truck Plastic Modelbouwpakket aankoopt