1:225 Revell 05767 Battle of Trafalgar - Gift Set Plastic Modelbouwpakket
- EAN: 4009803057675
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 25-05-2026 05:54:00 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met het 1:225 schaalmodel Revell 05767 Battle of Trafalgar breng je een stukje geschiedenis tot leven. Dit gedetailleerde modelbouwpakket van het vlaggenschip Victory van admiraal Nelson biedt een indrukwekkende weergave van de Slag bij Trafalgar in 1805. De kit bevat 269 onderdelen en heeft een lengte van 400mm en een hoogte van 330mm, waardoor je alle elementen nauwkeurig kunt nabootsen.
Het bouwpakket is compleet met alle benodigde verf, penseel en lijm, zodat je direct aan de slag kunt met het in elkaar zetten van dit historische schip. De fijn gedetailleerde rompzijden, gestructureerd dek, pistoolposities en gedetailleerde masten met kraaiennest zorgen voor een realistische uitstraling. Dit model is ideaal voor liefhebbers van modelbouw en geschiedenis.
Revell staat bekend om zijn kwaliteit en dit model is geen uitzondering. Met het CE-kwaliteitslabel weet je dat je een product van hoogwaardige materialen in handen hebt. De schaal 1:225 en het thema militaire voertuigen maken dit bouwpakket een waardevolle toevoeging aan je collectie.
Het modelbouwpakket is geschikt voor ervaren bouwers en wordt geleverd met Engelstalige instructies voor een soepele montage. Dankzij de afmetingen van het product (509x358x83 mm) en de verpakking (506x360x89 mm) is dit model zowel tijdens de bouw als na voltooiing een imposante blikvanger.
Haal de Battle of Trafalgar naar jouw werktafel met dit prachtige model van Revell. Geniet van het bouwproces en bewonder het eindresultaat van dit historische schip in al zijn glorie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com TopRC
- Bij TopRC kun je 1:225 Revell 05767 Battle of Trafalgar - Gift Set Plastic Modelbouwpakket kopen voor de prijs van € 28,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 1:225 Revell 05767 Battle of Trafalgar - Gift Set Plastic Modelbouwpakket te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 25 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat 1:225 Revell 05767 Battle of Trafalgar - Gift Set Plastic Modelbouwpakket bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 28,99 voor 1:225 Revell 05767 Battle of Trafalgar - Gift Set Plastic Modelbouwpakket is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 28,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Revell |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.76 kg |
Productinformatie
| Inclusief verf | Ja |
| Inclusief lijm | Ja |
| Aantal onderdelen | 269 |
| Materiaal | Kunststof |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 4 |
| Automerk | Geen automerk |
Algemene kenmerken
| Merk | Revell |
| EAN | 4009803057675 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | REV05767 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | September |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Hoofdmateriaal | Kunststof |
| Modelbouwschaal | 1:225 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 358 cm |
| Product gewicht | 0.76 kg |
| Product hoogte | 83 cm |
| Product lengte | 509 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Thema modelbouwpakket | Militaire voertuigen |
| Type STEM-speelgoed | Technology |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verpakking breedte | 360 mm |
| Verpakking hoogte | 89 mm |
| Verpakking lengte | 506 mm |
| Voedingstype | Netstroom |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4009803057675 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 1:225 Revell 05767 Battle of Trafalgar - Gift Set Plastic Modelbouwpakket aankoopt