1:200 Trumpeter 03702 German Bismarck Battleship Plastic Modelbouwpakket
- EAN: 9580208037028
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Het 1:200 Trumpeter 03702 Duitse Bismarck Slagschip Plastic Modelbouwpakket is een nauwkeurige replica van het wereldberoemde Duitse slagschip uit de Tweede Wereldoorlog. Met een waterverplaatsing van 50.000 ton was de Bismarck destijds het grootste slagschip ter wereld. Dit modelbouwpakket bevat een romp uit één stuk gemaakt van tweerichtingsschuifmallen, wat zorgt voor een gedetailleerde en realistische weergave van het schip.
Inclusief in de set zijn 4 gietbomen voor 4 Ar196 vliegtuigen met fijne details, een nauwkeurig gedetailleerd pistool en 13 foto-geëtste frets voor handrails, ladders, radaronderdelen en meer. Daarnaast ontvang je een hoofdgeschutskoepel met volledige structuur met twee metalen geweerlopen als bonus. Met deze gedetailleerde accessoires kan je jouw model nog levensechter maken.
Dit modelbouwpakket van Trumpeter heeft een moeilijkheidsgraad van niveau 1 en is gemaakt van hoogwaardig kunststof. Met de CE-kwaliteitslabel ben je verzekerd van een product van goede kwaliteit. De afmetingen van de verpakking zijn 0 kg in gewicht en 10 cm in hoogte, wat dit pakket handig maakt om op te bergen en te vervoeren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je 1:200 Trumpeter 03702 German Bismarck Battleship Plastic Modelbouwpakket kopen voor de prijs van € 253,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 1:200 Trumpeter 03702 German Bismarck Battleship Plastic Modelbouwpakket te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat 1:200 Trumpeter 03702 German Bismarck Battleship Plastic Modelbouwpakket bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 237,08 voor 1:200 Trumpeter 03702 German Bismarck Battleship Plastic Modelbouwpakket is gemeten op 14-08-2025. De hoogste prijs was € 308,74 op 16-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 71,66. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Trumpeter |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 1 |
| Automerk | Geen automerk |
Algemene kenmerken
| Merk | Trumpeter |
| EAN | 9580208037028 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | TRU03702 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Hoofdmateriaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product gewicht | 0 kg |
| Product hoogte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Thema modelbouwpakket | Schepen |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Voedingstype | Netstroom |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 9580208037028 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 1:200 Trumpeter 03702 German Bismarck Battleship Plastic Modelbouwpakket aankoopt