1:20 Tamiya 20071 Porsche 935 Vaillant Racing Car Plastic Modelbouwpakket
- EAN: 4950344200719
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Porsche 935 die in 1977 deelnam aan de Groep 5-race wordt nieuw leven ingeblazen op schaal 1/20, met de Duitse fabrikant van airconditioningapparatuur Vaillant als hoofdsponsor. Realistische modellering van de krachtige figuur die bekend staat als Silhouette Formula. De horizontaal tegenover elkaar liggende 6-cilinder turbomotor, ophanging en cockpit met rolkooi zijn driedimensionaal afgewerkt. Het modelmodel is een replica van de bekende 935 Vaillant Porsche van Kremer op schaal 1:20. Carrosserieonderdelen, zoals spoiler, zijn natuurgetrouw nagemaakt. Nagevormde rubberen slick-banden voor...
Materiaal: Kunststof
Merk: Tamiya
EAN: 4950344200719
Product breedte: 104 cm
Product hoogte: 95 cm
Product lengte: 235 cm
Hoofdmateriaal: Kunststof
Product is 104 mm breed, 10 cm hoog en 235 mm lang.
Voedingstype: Netstroom
Dit modelbouwpakket van de Tamiya 20071 Porsche 935 Vaillant Racing Car op schaal 1:20 is een perfecte combinatie van historische elegantie en gedetailleerde reproductie. Met de nauwkeurigheid van elk onderdeel en de realistische uitstraling kunt u genieten van het bouwproces en het eindresultaat bewonderen. Ideaal voor liefhebbers van auto's en modelbouw, brengt dit pakket de opwinding van de racebaan naar uw verzameling.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Bol.com kun je 1:20 Tamiya 20071 Porsche 935 Vaillant Racing Car Plastic Modelbouwpakket kopen voor de prijs van € 41,43. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 1:20 Tamiya 20071 Porsche 935 Vaillant Racing Car Plastic Modelbouwpakket te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is 1:20 Tamiya 20071 Porsche 935 Vaillant Racing Car Plastic Modelbouwpakket in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat 1:20 Tamiya 20071 Porsche 935 Vaillant Racing Car Plastic Modelbouwpakket bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 33,19 voor 1:20 Tamiya 20071 Porsche 935 Vaillant Racing Car Plastic Modelbouwpakket is gemeten op 27-11-2025. De hoogste prijs was € 50,00 op 09-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 16,81. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Tamiya |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
Algemene kenmerken
| Merk | Tamiya |
| EAN | 4950344200719 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | TAM20071 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Hoofdmateriaal | Kunststof |
| Product breedte | 104 cm |
| Product hoogte | 95 cm |
| Product lengte | 235 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Thema modelbouwpakket | Auto's |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verpakking breedte | 104 mm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 235 mm |
| Voedingstype | Netstroom |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4950344200719 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 1:20 Tamiya 20071 Porsche 935 Vaillant Racing Car Plastic Modelbouwpakket aankoopt