1:144 Revell 04282 Eurofighter Typhoon - Single Seater Plastic Modelbouwpakket
- EAN: 4009803042824
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 05:54:30 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Revell 04282 Eurofighter Typhoon is een schaalmodel bouwpakket op 1:144 formaat van de single seater versie. Met 63 onderdelen biedt dit model een uitdagende bouwervaring voor modelbouwers van 10 jaar en ouder. De Eurofighter Typhoon staat bekend als het superieure gevechtsvliegtuig van de nieuwste generatie. Uitgerust met een breed scala aan lucht-lucht- en lucht-grondbewapening, biedt dit model gedetailleerde oppervlakken met verzonken plaatnaden, een cockpit in detail, nauwkeurig landingsgestel en acht geleide wapens.
Dit bouwpakket bevat twee externe tanks, en decalopties voor zowel de Duitse luchtmacht als de RAF. Het model heeft een lengte van 111 mm en een spanwijdte van 76 mm. Een must-have voor liefhebbers van luchtvaart en modelbouw. De Eurofighter Typhoon is een belangrijk Europees gezamenlijk project dat ontwikkeld werd van 1994 tot 2003 en wordt momenteel actief gebruikt door meerdere Europese landen.
De moeilijkheidsgraad van dit modelbouwpakket wordt als niveau 4 beschouwd. De verpakking bevat geen verf of lijm, dus deze moeten apart worden aangeschaft. De Eurofighter Typhoon is vervaardigd van hoogwaardig kunststof en biedt nauwkeurige details voor een realistische bouwervaring. Met afmetingen van 111 mm lengte, 76 mm spanwijdte en gedetailleerde onderdelen, is het eindresultaat een indrukwekkend model van dit geavanceerde gevechtsvliegtuig.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com TopRC
- Bij TopRC kun je 1:144 Revell 04282 Eurofighter Typhoon - Single Seater Plastic Modelbouwpakket kopen voor de prijs van € 6,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 1:144 Revell 04282 Eurofighter Typhoon - Single Seater Plastic Modelbouwpakket te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat 1:144 Revell 04282 Eurofighter Typhoon - Single Seater Plastic Modelbouwpakket bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,99 voor 1:144 Revell 04282 Eurofighter Typhoon - Single Seater Plastic Modelbouwpakket is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 6,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Revell |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Aantal onderdelen | 63 |
| Materiaal | Kunststof |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 4 |
| Automerk | Geen automerk |
Algemene kenmerken
| Merk | Revell |
| EAN | 4009803042824 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | REV04282 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | Augustus |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Hoofdmateriaal | Kunststof |
| Modelbouwschaal | 1:144 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 111 cm |
| Product hoogte | 76 cm |
| Product lengte | 76 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
| Thema modelbouwpakket | Militaire voertuigen |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verpakking breedte | 15.7 mm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 21.2 mm |
| Voedingstype | Netstroom |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4009803042824 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 1:144 Revell 04282 Eurofighter Typhoon - Single Seater Plastic Modelbouwpakket aankoopt