1:10 RC Ford Zakspeed Capri MAMPE TT-02 bouwpakket
- EAN: 4950344475261
- Categorie(n): RC Voertuigen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je 1:10 RC Ford Zakspeed Capri MAMPE TT-02 bouwpakket kopen voor de prijs van € 179,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om 1:10 RC Ford Zakspeed Capri MAMPE TT-02 bouwpakket te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat 1:10 RC Ford Zakspeed Capri MAMPE TT-02 bouwpakket bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 179,95 voor 1:10 RC Ford Zakspeed Capri MAMPE TT-02 bouwpakket is gemeten op 01-05-2026. De hoogste prijs was € 179,95 op 01-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Tamiya |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 2 kg |
Productinformatie
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof Metaal |
Gebruiksinformatie
| Maximale snelheid | 40 km/h |
Technische specificaties
| Aandrijving RC voertuig | Elektrisch |
| Frequentie | 2,4 GHz |
| Voedingstype | Accu |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
Productinformatie
| Merk | Tamiya |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 47526 |
| EAN | 4950344475261 |
| Automerk | Ford |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Gevarenaanduiding
| Signaalwoord | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | TAMIYA-CARSON Modellbau GmbH & Co. KG |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 205 mm |
| Product hoogte | 124 mm |
| Schaal | 1:10 |
| Taal handleiding | Duits Engels |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (14) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 250 mm |
| Verpakking hoogte | 200 mm |
| Verpakking lengte | 450 mm |
EAN
| EAN | 4950344475261 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je 1:10 RC Ford Zakspeed Capri MAMPE TT-02 bouwpakket aankoopt